ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

به شتاک خوش آمدید

بسم الله الرحمن الرحیم

 

کشاورزی ایران در حال گذار از مرحله سنتی به مرحله صنعتی شدن می باشد که این موضوع ملزومات خاص خود را می خواهد و یکی از این ملزومات نهال استاندارد از نوع پایه رویشی می باشد .

مجموعه تولیدی شتاک از سال ۱۳۹۲ پای به عرصه تولید  گذاشته و رسالت کاری خود را برپایه نوآوری و پیشرفت بنا نهاده است.

محصولات تولیدی مجموعه شامل انواع پایه های رویشی به روش کشت بافت ، نهال های پیوندی مثمر عمدتا پایه رویشی ، نهال های پیوندی مثمر پایه بذری ، نهال های غیر مثمر و در فاز های آتی گل و گیاه زینتی می باشد.

به غیر از نهال استاندارد و اصلاح شده ، یکی دیگر از خدمات مجموعه شتاک مشاوره های فنی و کارشناسی می باشد . شاید با مثال های زیادی از این دست برخورد کرده باشید که نهال کاشته شده بعد از گذشت چندین ماه خشک شده و یا اگر به درخت کاملی هم تبدیل شود عملکرد خوبی نداشته باشد ، خوب این می تواند خسارت های مالی زیادی را بجا گذاشته و شاید هم اصلا” باغدار را از ادامه کار منصرف کند .

مهمترین دلیل این می تواند باشد که آن رقم نهال با شرایط منطقه سازگاری نداشته و باغدار هرچقدر هم تلاش کند هرچند نهال ها خشک نشوند باز هم آن عملکرد مطلوب را نداشته باشد .

راه حل این مشکل این است که قبل از خرید نهال شرایط محیطی منطقه ( آب ، خاک ، ارتفاع ، بیشترین و کمترین دما ، نور، و….) بررسی شود و انتخاب رقم متناسب با شرایط منطقه باشد تا هم از خشک شدن و یا عملکرد پایین جلوگیری شود در نتیجه با عملکرد بالا صرفه اقتصادی درخشانی برای باغداران داشته باشد .

مجموعه شتاک با کمک از کارشناسان مجرب و خبره  با توجه به اطلاعات دریافتی و دقیق از باغ و آنالیز کردن این اطلاعات برای انتخاب دقیق رقم مناسب ، احداث باغ اصولی و مدرن ، تغذیه و تشخیص آفات و بیماری ها و تمامی مراحل کاشت و داشت و برداشت محصول آماده خدمت رسانی می باشد . امید است با همراهی شما باغداران زحمت کش گامی هرچند کوچک در راستای رشد و پیشرفت این خاک و سرزمین بر داریم.

اعتماد شما عاشقان و دوستداران طبیعت ما را در رسیدن به این هدف یاری می رساند.

زرومه کارشناسان مجموعه شتاک

رضا امیری

حسابدار

کورش بزرگی

طراح

منو اصلی